fbpx

Referencie

Referencie od mojich aktuálnych a bývalých klientov.

Daniela

Praha

Trpím roztroušenou sklerózou. 5 let jsem trpěla úzkostnymi stavy a panickými atakami včetně histaminové intolerance. Peter mi pomohl najít v čem byl problém a zato jsem mu velice vďečná. Proseděla a promluvila jsem s ním hodiny abych se dověděla jakým způsobem pracuje lidské tělo. Člověku se věnuje a všechno dopodrobna vysvětlí, takže to není tak, žebych měla něco dělat a nevěděla proč. Dle jeho doporučení se mi můj stav začal zlepšovat. Doporučuji, taky se vyzná v kávě. 🙂

Pavol

Aktívny športovec (Spartan, Hiit a pod.), Prešov

S Petrom spolupracujem a ak to čas dovolí, tak spolu trénujeme. Pod jeho odborným dohľadom výsledky sú badateľne vo veľmi krátkom čase (príklad prvé stretnutie hruď – jednoručka 26 kg, dnes po 7 tréningov 48 kg jednoručka) Prešiel som diagnostikou a stabilizáciou celého tela (začali sme odstraňovaním svalových a pohybových dysbalancií) a veľmi dôležité bola práca na obnovení branicneho dýchania a aktivovanie hlbokého stabilizačného systému tela. Naša spolupráca dalej pokračuje a môžem ho len vrelo odporúčať. Obrovské vedomosti ohľadom fungovania ľudského tela, anatómie, rehabilitácie a funkčnosti.

Renáta

Prešov

“Po ročnom trápení bolesti kolien a neočakávanému operačnému zákroku sa začal môj stav zhoršovať, veľmi časté točenie hlavy, tráviace problémy, strata energie, naberanie hmotnosti, bolenie kĺbov, zhoršenie kvality kože a vlasov.

Lekári si ma posúvali bez výsledku, tak som kontaktovala a dohodla si stretnutie s Petrom. Peter po vypočutí mojich problémov a zistení informácií ohľadom môjho stravovacieho, životného návyku vedel, čo sa v tele deje, jeho prognózy potvrdili krvné testy, ktoré mi odporučil. Začiatok nebol ľahký ale vždy na každú otázku som dostala odpoveď a to bolo kľúčové pre moju psychiku.
Po niekoľko mesačnej spolupráci sa zlepšilo trávenie, telo prestalo zadržiavať vodu, som vitálnejšia, kvalita kože sa zlepšuje, schudla som cca 8 kg bez návštevi posilňovne a čo je hlavné, cítim sa oveľa lepšie a to všetko bez liekov.
Rady, ktoré boli pomohli, pomáhajú a budú pomáhať ďalej.
Za seba len jedno veľké ĎAKUJEM.”

Zuzana

Švajčiarsko

“Už po prvej konzultácii s Petrom som vedela, že som konečne našla niekoho, kto mi dokáže nielen nastaviť stravovanie a životné návyky, ale aj vysvetlí to, prečo a ako jednotlive veci v tele fungujú.

Postupne mi začalo všetko do seba zapadať a teraz som v tvorbe svojej životosprávy úplne samostatná.
Čo oceňujem najviac je komplexnosť všetkých postupov a to, že Peter v každom momente dbal na to, aby som všetkému rozumela.
Som nadmieru spokojná a rozhodne odporúčam individuálny VitalLife program, ktorý je prehľadný a zrozumiteľný a hlavne vytvorený pre potreby jednotlivca.”

Erika

Liptovská Kokava 

V auguste mi diagnostikovali rakovinu kože 1. štádia, hneď na to mi vybrali zhubný nádor a momentálne som v štádiu sledovania, nakoľko som odmietla chemoterapiu.
Moja pokožka už dlhšiu dobu nebola v dobrom stave, vlasy aj nechty boli bez lesku, vitality, čo si všimol aj Peter a po mnohých debatách sme začali aplikovať jeho odporúčania na zlepšenie môjho zdravotného stavu.
Všetko, čo mi odporučil poctivo už niekoľko mesiacov dodržiavam, je to síce stále krátka doba ale cítim sa lepšie, telo má viac energie, pomaly sa zlepšuje kvalita kože aj keď s mojou diagnózou to bude beh na dlhšiu trať.
Všetko je podávané, tak aby som všetkému rozumela, všetko do seba zapadá a hlavne oceňujem individuálny prístup, odbornosť a hlavne flexibilitu,  na každú SMS, telefonát odpovedá.
Zatiaľ som spokojná a ďakujem.

Marek

Prešov

K Petrovi a následnej spolupráci s ním v oblasti zdravého životného štýlu som sa dostal cez realizáciu videá pre jeho projekt VitalLife.
V priebehu stretnutí, kde sme riešili jeho predstavu o videu, sme prešli až k otázkam na môj štýl života a zdravotný stav.
Myšlienky a vedomosti má zaujali tak, že som sa rozhodol ísť do spolupráce, ktorú s odstupom času hodnotím ako veľmi dobrý krok.
Upravili sme jedálniček a základné stravovacie návyky, ktoré mi pomohli k zlepšeniu jednak fyzického a kondičného stavu organizmu (behám maratóny).
Stále pracujeme na obnove bráničného dýchania, čo je súčasťou programu.
Oceňujem hlavne odborný, komplexný prístup a tiež intenzitu a priateľskú komunikáciu.
Určite odporúčam!

Ľubo

Liptovský Mikuláš

Po komplikovaných tráviacich problémoch a náhlej strate veľkého množstva telesnej váhy som začal aplikovať Petrove odporúčania.
Neboli potrebné návštevy lekárne a veľké otvárania peňaženky, ide to aj ináč.
V súčastnosti mám s trávením pokoj, dokonca môžem jesť aj to, čo mi v minulosti spôsobovalo problémy.
Popri tom sa mi zlepšila vitalita a mám oveľa viac energie.
Budeme ďalej pokračovať v obnove svavolej hmoty, o ktorú som prišiel.
Ak nechcete sedieť v čakárňach u lekára, tak určite odporúčam kontaktovať. Ďakujem.

Soňa

Praha 

Moja spolupráca s Petrom začala v Prahe a začala, kvôli problémom s únavou a stresom, ktoré vyplývajú z náročného spôsobu života, ktorý zahŕňa 2 zamestnania a štúdium na Karlovej univerzite.
V rámci niekoľkých stretnutí mi Peter odporučil ako správne a zdravo nastaviť výživu, oddych a životosprávu, aby som odstránila svoje problémy.
Avšak na rozdiel od iných, mi Peter jasne a zrozumiteľne vysvetlil jednotlive zásady fungovania ľudského organizmu, tak aby som tomu rozumela a vedela ich aplikovať do každodenného života. Oceňujem individuálny prístup, žiadne všeobecne rady, ktorých je všade plno – no nefungujú
Zatiaľ som spokojná, pociťujem zmeny, viac vitality, viac energie.
Budem pokračovať a určite odporúčam.

Tomáš

Štetín – Poľsko 
Petra poznám už dlho, ale stravu a zmenu mojej životosprávy sme začali spolu riešiť až začiatkom roka 2019. Nakoľko som mal dlhšiu dobu zhoršené niektoré krvné testy (cholesterol, pečeňové enzýmy) a nejaké to kilečko navyše :).
Systematickými úpravami môjho životného a stravovacieho režimu, sme docielili schudnutie a to bez návštev posilňovne a bez počítania kalórii a čo je dôležité,  moje hodnoty cholesterolu sú v norme. 
Pokračujeme ďalej a určite odporúčam. 

O mne

Individuálne poradenstvo

Bali

Blog

Referencie

Spolupráca

Kontakt

Peter Vertaľ – VitalLife

Adresa: L. Novomeského 6467/8, Prešov

IČO: 50520776

DIČ: 1122479721

Webdesign: Digiamo